Wynajem atrakcji

Sprawimy, że Twoje wydarzenie będzie na ustach Twoich gości jeszcze wiele miesięcy. 

Pomożemy Ci stworzyć atrakcje, które przyciągną tłumy i zatrzymają na dłużej.

Postaw na dodatkowe atrakcje, które stanowią element wydarzenia, gdzie dzieci zapominają o całym świecie i żyją tu i teraz- dla zabawy.

Decydując się na nasze atrakcje, możesz liczyć, że pomożemy Ci dobrać te, które są odpowiednie dla wieku i ilości dzieci. Dzięki czemu unikniesz złych wyborów i braku zainteresowania ze strony gości. 

WŚRÓD NASZYCH ATRKCJI ZNAJDZIESZ:

-dmuchane zjeżdżalnie różnych wysokości
-dmuchane zamki do skakania
-eurobangee
-dmuchane place zabaw
-malowanie twarzy
-stoisko z syntetycznymi warkoczykami
-brokatowe tatuaże
-modelowanie balonów
-chodzące maskotki
-wata cukrowa
-popcorn
-wizyta Świętego Mikołaja
-aranżacja strefy Świętego Mikołaja (foto)

zorganizujemy każdą atrakcję lub pokaz, na której Ci zależy.

Dlaczego warto nas wybrać?

Bezpieczny sprzęt oraz OC

Używamy tylko i wyłącznie sprzętu, który jest atestowany i dopuszczony do użycia dla dzieci. Szczególnie sprzęt, który ma kontakt ze skórą. Dzięki temu unikamy wystąpienia alergii czy zmian skórnych.  Dodatkowo, nasze sprzęty posiadają aktualne badania techniczne i certyfikaty. Posiadamy również ubezpieczenie OC.

Zadbany sprzęt

Każda nasza atrakcja jest dopracowana. Możesz mieć pewność, że sprzęt lub stroje będą czyste, ładne i zadbane oraz odpowiednie do klimatu Twojego wydarzenia. My zadbamy o wszystkie szczegóły, dzięki czemu nie będziesz musiał się wstydzić przed swoimi gośćmi stanem wizualnym i technicznym atrakcji.

Obsługa atrakcji

Dbamy o to, by atrakcje wymagające złożenia, rozłożenia i nadzoru technicznego były wyposażone w osobę, która zadba o jego obsługę. Dzięki temu możesz mieć pewność, że atrakcje zostaną prawidłowo rozłożone i zabezpieczone. Przez to będą w pełni bezpieczne dla dzieci.

Zaufali nam

Opinie naszych klientów

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!