Eventy firmowe

Relacje w zespole są istotnym aspektem w funkcjonowaniu każdego przedsiębiorstwa.
Doskonałym pomysłem na zacieśnienie więzi jest organizacja wszelkiego rodzaju eventów firmowych. Mogą one być zorganizowane w formie festynu, pikniku, imprezy świątecznej czy obchodów jubileuszu firmy. To doskonały pomysł na wprowadzenie aktywności dla uczestników spotkania. Jesteśmy firmą specjalizującą się w animacjach eventowych, dlatego też dostosujemy program do:
• charakteru imprezy,
• rozmiaru imprezy,
• ale również do grupy docelowej.

Dokładamy wszelkich starań, aby uczestnicy byli zadowoleni z przebiegu spotkania i przygotowanej przez nas animacji, która jest dostosowana do ich potrzeb. Staramy się, aby były to barwne animacje, które pozostawią niezapomniane wrażenia.

animacje dla dzieci, animator, akuku kids event

Dlaczego warto nas wybrać?

Indywidualne podejście

Każda przygotowywana przez nas oferta jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów. Nie traktujemy każdego wydarzenia tak samo. Każda okazja jest wyjątkowa i tak ją traktujemy. Program animacji lub wydarzenia tworzymy indywidualnie dla każdego. Dzięki czemu możesz być pewny, że będzie odpowiedni i dostosowany do Ciebie.

Doskonałe urozmaicenie każdego przyjęcia

Nawet spotkanie biznesowe nie musi być nudne. Akuku Kids Event zadba o doskonałą rozrywkę! Zorganizujemy animacje, integracje lub wydarzenie, którego potrzebujesz. Dzięki czemu Twoje wydarzenie nabierze charakteru, oraz zyskasz w oczach współpracowników.

Doświadczeni animatorzy

Nasi animatorzy posiadają nieograniczone zasoby kreatywności, ale także wieloletnie doświadczenie, które pozwala na organizację fantastycznej zabawy. Co roku szkolimy się i poszerzamy swoją wiedzę, by za każdym razem zaskoczyć Cię nowościami.

Zaufali nam

Opinie naszych klientów

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!