Dla placówek edukacyjnych

Wyobrażasz sobie szczęście dzieci, które zobaczą niespodziewanie w sali Świętego Mikołaja? Aż łapie za serce! A Mikołajki to nie jedyna okazja do organizacji przyjęcia przez szkołę czy przedszkole. Podczas całego roku szkolnego jest mnóstwo okazji do świętowania – Dzień Dziecka, Karnawał, Andrzejki… to tylko niektóre z nich. Spraw, by te dni były niezapomniane i podejmij współpracę z Akuku Kids Event.

Tematyka prowadzonych przez nas animacji zawsze dostosowywana jest do wieku dzieci, ale również wielkości grupy czy ich preferencji. Nie przygotowujemy sztywnego harmonogramu, którego kurczowo się trzymamy. Działamy według ustalonego wcześniej ogólnego zarysu, który w razie czego pozwoli nam dostosować się do konkretnej sytuacji.

Jakie formy animacji przewidziane są dla placówek edukacyjnych?

-animacje Mikołajkowe
-Dzień dziecka
-Bal karnawałowy
-Dzień Pluszowego Misia
-Urodziny
-Warsztaty edukacyjne
-organizacja wydarzeń wewnętrznych placówki


Dlaczego warto nas wybrać?

Elastyczność

Dostosowujemy swoje animacje oraz wydarzenia do możliwości, ilości dzieci, ilości miejsca, jakimi dyspodujesz. Małe przedszkole? Nie ma problemu, zaproponujemy rozwiązanie, które będzie dla Ciebie odpowiednie.

Punktualność na pierwszym miejscu

Jesteśmy zawsze odpowiednio wcześnie na wydarzeniu, by przygotować się do startu. Rozpoczynamy  o czasie, by nikt nie musiał czekać na dobrą zabawę.

Walor edukacyjny

Dbamy o to, by w trakcie naszych wydarzeń zadbać o element edukacyjny. Poruszamy wyobraźnię, rozbudzamy kreatywność, utrwalamy i wzmacniamy wiedzę, którą dzieci posiadają. Nauka poprzez zabawę, to idealny sposób na to, by dzieci nie zauważyły, że utrwalają lub zdobywają nową wiedzę.  

Zaufali nam

Opinie naszych klientów

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!