Dla galerii i centrów handlowych

Galerie i centra handlowe również organizują wszelkiego rodzaju eventy. Są to zazwyczaj eventy tematyczne, takie jak Walentynki, Mikołajki czy urodziny podczas których korzystają z usług animatorów. Animatorzy czasu wolnego wówczas zakładają tematyczne stroje i zachęcają osoby odwiedzające galerie do wspólnej zabawy.

Prowadzone przez nas animacje zwiększą zainteresowanie Twoich klientów. Klienci chętnie wrócą do Twojego centrum handlowego, ponieważ będzie im się ono kojarzyło z doskonałą zabawą, uśmiechem oraz radością.

 

Jakie formy organizacji wydarzenia przewidziane są dla galerii handlowych?

-kompleksowa organizacja całego wydarzenia 
-otwarcie sklepu
-wydarzenia tematyczne
-promocje sklepu lub produktów
-animacje dla dzieci
-warsztaty 

animacje dla dzieci, animator, akuku kids event

Dlaczego warto nas wybrać?

Punktualność

Punktualność jest dla nas najważniejsza, dlatego zawsze na miejscu eventu pojawiamy się odpowiednio przed czasem, by rozpocząć imprezę punktualnie.

Tematyczny ubiór

Nasze stroje dostosowujemy do tematyki przedsięwzięcia. Dbamy o spójność przygotowywanego eventu.

Zaangażowanie

W każdy event angażujemy się w 100% i dajemy z siebie maksimum, by każda ze stron była zadowolona! Działamy po partnersku, dlatego możesz być pewny, że jak najbardziej zbliżymy się do Twoich oczekiwań, doradzimy oraz podpowiemy. Dodatkowo, wspieramy wydarzenia od strony marketingowej, promując go wśród swoich  odbiorców na social media. 

Zaufali nam

Opinie naszych klientów

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!