Warsztaty

Nauka poprzez zabawę to nie tylko modne hasło, ale również doskonały sposób na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Prowadzenie warsztatów rozwojowych dla dzieci jest obecnie jednym z głównych obszarów działalności Akuku Kids Event. Organizujemy warsztaty dla szkół, przedszkoli, firm i osób prywatnych, które odbywają się zarówno w ramach zajęć lekcyjnych jak i podczas wszelkiego rodzaju eventów i wydarzeń. Podczas warsztatów przekazujemy dzieciom w zabawny i interesujący sposób wiedzę z przedmiotów takich jak chemia, fizyka czy biologia albo rozwijamy ich zdolności manualne stwarzając przestrzeń i dając narzędzia do tworzenia własnoręcznych dekoracji, ozdób czy nawet potraw. Tematyka i zakres warsztatów ustalane są każdorazowo indywidualnie i są dostosowane do wieku i specyfiki grupy.

Dlaczego warto skorzystać z oferty warsztatów rozwojowych dla dzieci?

Rozwijamy kreatywność – w domu i szkole dzieci nie zawsze mają warunki i możliwości do eksperymentowania. Podczas warsztatów mogą próbować, brudzić i bałaganić do woli dzięki czemu otwierają się na nowe pomysły i doświadczenia.

Zapewniamy doskonałą zabawę – dzięki dobrej zabawie dzieci na długo zapamiętują zdobytą wiedzę i umiejętności, które mogą później dalej rozwijać.

Przekazujemy wiedzę i umiejętności – dzięki warsztatom dzieci angażują się w proces uczenia się ponieważ widzą praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy. Własnoręcznie tworząc przedmioty i prowadząc doświadczenia uczą się precyzji i wytrwałości w dążeniu do zamierzonego efektu.

galeria zdjęć

PRZYDATNE INFORMACJE

  • Czas trwania warsztatów uzależniony jest od grupy wiekowej dzieci, ilości dzieci w grupie oraz tematu warsztatów
  • Prowadzimy warsztaty dla dzieci od 4 roku życia
  • Warsztaty mogą odbywać się w plenerze, restauracji, szkole, przedszkolu lub domu

ATRAKCJE DODATKOWE

  • Warsztaty można połączyć z animacją