Animacje urodzinowe dla dzieci

Każdy z nas ma taki jeden wyjątkowy dzień w roku, w którym chce się czuć wyjątkowo i być w centrum uwagi wszystkich dookoła. Dzień urodzin, bo o nim oczywiście mowa, jest szczególnie ważny dla naszych dzieci. Czekają na niego miesiącami, zastanawiają się kogo zaprosić, w co bedą się bawić i jakie prezenty dostaną a kiedy tylko ten dzień dobiega końca zaczynają marzyć o kolejnym, za rok. Organizacja urodzin dla dziecka to niezwykle trudne zadanie, co zatem możemy zrobić, aby urodziny naszego dziecka były wyjątkowe? Pomysłów jest wiele ale tym, który gwarantuje najlepsze efekty jest skorzystanie z usług profesjonalnego animatora. Nie ważne czy planujemy zabawę urodzinową w domu, w lokalu czy w plenerze animator zabaw dziecięcych przygotuje niezwykłą oprawę każdego przyjęcia urodzinowego.

Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnej animacji urodzinowej Akuku Kids Event?

Tworzymy indywidualny program – animacje i zabawy dostosowujemy każdorazowo do liczebności grupy, wieku i zainteresowań, w razie potrzeby modyfikujemy przygotowany program w trakcie trwania imprezy.

Pobudzamy do działania – w dzisiejszych czasach potrzeba dużo kreatywności żeby oderwać dzieciaki sprzed ekranów komputerów i telewizorów… wiemy jak to zrobić!

Budujemy więzi i relacje – wspólna zabawa i miło spędzone chwile pomagają dzieciom zacieśniać więzy społeczne a przyjaźniej zawarte w dzieciństwie są najtrwalsze!

Odciążamy rodziców – zamiast spędzać długie godziny na przygotowaniu zabaw i atrakcji a w trakcie imprezy stresować się czy wszystko się uda można usiąść spokojnie, wypić kawę i przyglądać się zadowolonym dzieciakom.

Gwarantujemy niezapomniane wrażenia – impreza urodzinowa Państwa pociechy jeszcze długo po jej zakończeniu będzie wspominana przez dzieciaki jako najlepsza na jakiej były!

Zapewniamy opiekę – dbamy o to aby na każdego animatora przypadała niewielka grupa dzieci tak aby wszystkie zabawy odbywały się pod naszym czujnym okiem.

URODZINY

KLASYCZNE

Urodziny klasyczne – Urodziny klasyczne to idealne rozwiązanie dla grup w różnym wieku i zróżnicowanych zainteresowaniach. Ich przygotowanie poprzedzamy obszernym wywiadem, który pomaga nam w odpowiednim dostosowaniu zabaw do specyfiki grupy. Wraz z rodzicami ustalamy dodatkowe atrakcje (malowanie twarzy, bańki mydlane itd.) oraz ustalamy indywidualny progam zabaw i zajęć. Przy tworzeniu programu wykorzystujemy nasze autorskie zabawy i pomysły jak również ulubione „klasyki”.

WARSZTATOWE

Urodziny tematyczne – Każde dziecko ma swoich ulubionych bohaterów z filmów, kreskówek, bajek czy opowiadań. Dla wielu z naszych pociech idealnym prezentem urodzinowym była by wizyta Elzy z Kariny Lodu czy Spidermana. Dzięki naszej rozbudowanej sieci kontaktów w bajkowym świecie zorganizujemy wizytę ulubionych bohaterów Państwa dziecka, którzy dodatkowo zorganizują niezapomniane tematyczne zabawy!

TEMATYCZNE

Urodziny warsztatowe – A gdyby tak pod przykrywką urodzinowej zabawy przemycić naukę nowych umiejętności i zadbać o rozwój fizyczno-umysłowy naszego dziecka i zaproszonych gości? Urodziny warsztatowe to idealne rozwiązanie, dzięki któremu dzieciaki nie tylko doskonale się bawią ale również pracują nad swoimi zdolnościami manualnymi, pobudzają kreatywność i zdobywają przydatną wiedzę. Eksperymenty chemiczne i fizyczne, warsztaty kulinarne, tworzenie ozdób i dekoracji to tylko niektóre przykłady aktywności, które możemy zamienić w doskonałą urodzinową zabawę!

galeria zdjęć

PRZYDATNE INFORMACJE

 • W animacjach mogą uczestniczyć dzieci od 4 lat
 • Na jednego animatora przypada maksymalnie 15 dzieci
 • Minimalny czas trwania animacji to 2 h
 • Organizujemy animacje w lokalach, w domach prywatnych i w plenerze oraz w szkole lub przedszkolu

ATRAKCJE DODATKOWE

 • Wata cukrowa
 • Pop corn
 • Pokaz baniek mydlanych- Bubblesshow
 • Wizyta chodzącej maskotki z bajek dla dzieci
 • Facepainting- artystyczne malowanie twarzy
 • Urodziny tematyczne
 • Dmuchana zjeżdżalnia 5 metrów wysokości