O nas

Dawno dawno temu, kiedy na świecie panowała nuda i dinozaury pojawiło się kilku superbohaterów, których supermocą było czarowanie, malowanie oraz ich największa moc… organizowanie imprez, o których nikt nie mógł zapomnieć.
Każda z tych imprez była wyjątkowa, podczas imprezy można było spotkać spidermana, elsę, ale przede wszystkim, animatorów, którzy swoją energią zarażali każdego, kto pojawił się na animacji,przenosili dzieci w świat beztroski, zabawy i marzeń, sprawiali, że uśmiech na twarzy dziecka nie znikał przez długie godziny.

Na każdej animacji nie mogło zabraknąć odrobiny magii, lewitujące przedmioty, znikające piłki, niekończące się liny, to tylko część magicznej atmosfery, która wprawiała w zachwyt i zadziwienie zarówno dorosłych jak i dzieci. Na każdym pokazie kilkoro śmiałków mogło otrzymać specjalne umiejętności, które pozwalały na odrobinę magii we własnych rękach ! Nie możemy też zapomnieć o jednej z najbardziej ulubionych supermocy, czyli malowaniu twarzy, tu wyobraźnia dzieci nie ma końca. Piękne, kolorowe kwiaty, zwierzęta, postaci z bajek, księżniczki, a nawet smoki to tylko przykłady tego, co dzieci mogą zażyczyć sobie podczas malowania twarzy. Podczas animacji, wymalowane były najpiękniejsze i najbardziej zwariowane wzory, dla superbohaterów nie ma rzeczy niemożliwych.

Animatorzy, facepainterzy, iluzjoniści to superbohaterowie, którzy mogą pojawić się na Twojej imprezie. Nasz zespół stworzy imprezę, która wprawi w zachwyt zarówno dzieci jak i dorosłych. Każdą animację planujemy od podstaw by spełniła każde, nawet najmniejsze marzenie naszych małych gości. Dbamy o to by każdy czuł się bezpiecznie i dobrze, nie zapominając o tym, że na naszej imprezie DZIECIAKI RZĄDZĄ , to ich dzień i ich animacja. Dodatkowo, podczas animacji, gdzie bawią się zarówno dzieci jak i rodzice, angażujemy do zabawy całe rodziny, pamiętając o tym, że nie ma dla dziecka lepszej zabawy, niż ta z mamą i tatą.