Malowanie twarzy

Malowanie twarzy to jedna z najpopularniejszych atrakcji  wykorzystywanej w animacji dla dzieci odbywających się zarówno w lokalach jak i w plenerze. Doświadczony Facepainter z wykorzystaniem kolorowych farb, brokatów, świecących dodatków i szablonów  jest wstanie stworzyć na dziecięcych buziach prawdziwe arcydzieła. Kot, pies, myszka, lew, smok, papuga – kilka pociągnięć pędzlem i dziecko może być kim zechce! W Akuku Kids Event malowaniem twarzy zajmuje się założycielka naszej firmy oraz zawodowy facepainter Marta Żochowska , prowadząca kanał na Youtube Marta Żochowska Facepainting, przeznaczony dla animatorów, którzy chcieliby tworzyć piękne arcydzieła na twarzach dzieci, oraz fanpage: Marta Żochowska Facepainting . Posiada ogromne doświadczenie zdobyte podczas licznych kursów, szkoleń i wielu godzin malowania.. Korzysta wyłącznie z atestowanych i przyjaznych dla skóry dziecka produktów, które nie powodują swędzenia i reakcji alergicznych a przy tym doskonale utrzymują się na skórze i łatwo usuwają po skończonej zabawie. Malowanie twarzy realizujemy jako usługę dodatkową podczas wszelkiego rodzaju animacji – urodzinowych, weselnych czy eventowych, profesjonalny facepainting może być również atrakcją samą w sobie.

Dlaczego warto skorzystać z malowania twarzy w Akuku Kids Event?

Doświadczeni facepainterzy – posiadamy ogromne doświadczenie poparte licznymi szkoleniami i kursami dzięki któremu jesteśmy wstanie wyczarować na buziach dzieci wspaniałe obrazy

Nieograniczona kreatywność – wielu animatorów daje dzieciom wybór „piesek czy kotek?”. My pytamy dzieci kim chcą zostać i jedyne co nas ogranicza to dziecięca wyobraźnia.

Atestowane produkty – dbamy o zdrowie naszych podopiecznych dlatego stosujemy wyłącznie sprawdzone produkty renomowanych marek przeznaczone typowo do facepaintingu.

galeria zdjęć

Youtube

PRZYDATNE INFORMACJE

  • Czas malowania twarzy uzależniony jest od ilości dzieci
  • Malowanie twarzy może być dodatkową atrakcją do pakietu animacji lub osobym zleceniem
  • Malujemy dzieci jedynie powyżej 3 roku życia ze względu na bezpieczeństwo młodszych dzieci

ATRAKCJE DODATKOWE

  • Kolorowe i błyszczące diamenty mogą stać się wspaniałą ozdobą każdego dziecięcego wzoru
  • Malowanie farbami UV- czyli świecącymi pod fioletowym światłem UV
  • Malowanie dorosłych - imprezy firmowe, UV party, brzuszki ciążowe, makijaż na imprezę - Halloween