Imprezy okolicznościowe

Chrzty, komunie, wesela dla dorosłych są rozrywką samą w sobie, można spotkać się z rodziną i znajomymi, porozmawiać, zjeść i wypić coś dobrego. Często bywa jednak tak, że podczas takich rodzinnych spotkań nasze dzieci zwyczajnie się nudzą przez co dorośli albo muszą się z nimi bawić zamiast uczestniczyć w spotkaniu albo wcześniej wracać do domu. Doskonałym rozwiązaniem jest zatem zorganizowanie animacji dla dzieci podczas imprezy okolicznościowej. Doświadczony animator zorganizuje zabawy, konkursy i atrakcje, które zaangażują dzieciaki podczas gdy rodzice będą mogli spokojnie spędzić czas w gronie rodziny i znajomych. Animacje na weselach, chrztach i przyjęciach komunijnych stały się w ostatnich latach niezwykle popularne a w sytuacji gdy w naszym towarzystwie sporo osób posiada dzieci to czasem element konieczny do zorganizowania udanej imprezy.

Dlaczego warto skorzystać z animacji dziecięcych na imprezach okolicznościowych?

Zadowoleni goście – zorganizowanie animatora na imprezie okolicznościowej daje rodzicom możliwość spędzenia chwili wolnego czasu w towarzystwie znajomych i rodziny (wszyscy rodzice wiedzą jak cenne to chwile 😉 ).

Szczęśliwe dzieciaki – miło spędzony czas na wspólnie zabawie sprawi, że Państwa impreza będzie jeszcze długo wspominana.

Wygoda organizatora – organizator imprezy nie musi się martwić o to jak zająć małych gości tak aby byli zadowoleni i nie przeszkadzali zbytnio dorosłym.

Nasza oferta

Animacje na Weselach

Wiele par młodych decyduje się na organizacje przyjęcia weselnego, na którym dzieci nie są mile widziane. Takie rozwiązanie powoduje jednak, że część zaproszonych gości będzie musiała odmówić udziału w przyjęciu. Doskonałym rozwiązaniem jest zatem zorganizowanie animacji dla dzieci podczas imprezy weselnej. W zależności od oczekiwań pary młodej organizujemy animacje dla dzieci na sali weselnej lub w specjalnie wydzielonym pomieszczeniu. Przygotowujemy atrakcje, zabawy i konkursy, które zajmą dzieciaki na długie godziny podczas, których rodzice będą mogli spokojnie oddać się wspólnemu świętowaniu z parą młodą.
girl (1)

Animację na przyjęciach komunijnych

Podobnie jak w przypadku urodzin, komunia święta to dzień, w którym to dziecko znajduje się w centrum uwagi, dlatego też warto zadbać o to aby ten dzień był wyjątkowy i na długo zapadł w pamięć dziecka. Podczas imprez komunijnych organizujemy animacje z zabawami klasycznymi lub tematycznymi dostosowanymi do oczekiwań dziecka i rodziców.
baptism

Animacje na Chrztach

Animacje na przyjęciach chrzcielnych nie są oczywiście przeznaczone dla najważniejszej postaci tego wydarzenia ale pozwalają w prosty i wygodny sposób umilić czas naszym niepełnoletnim gościom. Animator na chrzcinach przygotuje zabawy i atrakcje, które zachęcą dzieci do wspólnej, kreatywnej zabawy podczas gdy rodzice będą w spokoju spędzać czas w towarzystwie dorosłych.

galeria zdjęć

PRZYDATNE INFORMACJE

 • Na jednego animatora przypada maksymalnie 15 dzieci
 • Animacja przeznaczona jest dla dzieci od 4 roku życia, młodsze dzieci muszą uczestniczyć w animacji z rodzicem lub opiekunem
 • Minimalny czas trwania animacji to 2 h
 • Organizujemy animacje w lokalach, w domach prywatnych i w plenerze

ATRAKCJE DODATKOWE

 • Facepaiting (profesjonalne malowanie twarzy)
 • Wata cukrowa
 • Pop corn
 • Pokazy iluzji dla dzieci
 • Pokazy baniek mydlanych - Bubblesshow
 • Dmuchana zjeżdżalnia 5 metrów wysokości
 • Chodzące maskotki z bajek dla dzieci