Animacje w restauracjach

Wyprawa do restauracji to dla wielu rodziców nie lada przedsięwzięcie. Trzeba się wybrać, zapakować (wraz z zestawem ubrań na zmianę), na miejscu doprosić się od dziecka odpowiedzi na pytanie „co chce zjeść” o ile w ogóle ma zamiar zjeść cokolwiek, przypilnować naszej pociechy żeby zjadła posiłek nie rozrzucając go po całej restauracji… Nagrodą pocieszenia mógłby być tutaj smaczny obiad i może deser z kawą ale niestety dzieci nie są najczęściej przyzwyczajone do długich posiedzeń przy stole więc ledwo skończą jeść a już udają się w poszukiwaniu jakiejś rozrywki nie bacząc na zrozpaczonych rodziców, którzy nie włożyli jeszcze kęsa do ust. Rozwiązaniem są tutaj place zabaw i kącik dla dzieci ale nie zwalniają one rodziców z konieczności ciągłej obserwacji czy dziecko nie robi krzywdy sobie lub innym. Dlatego wielu restauratorów korzysta z usług profesjonalnych animatorów, którzy organizują zabawy i zapewniają opiekę nad dziećmi podczas gdy rodzice w spokoju spożywają posiłek.

Dlaczego warto skorzystać z animacji w restauracjach?

Zwiększamy zainteresowanie klientów – wielu rodziców korzysta wyłącznie z usług lokali, w których prowadzone są animacje. Takie lokale zyskują duża popularność i są polecane na licznych grupach zrzeszających rodziców.

Dłuższe wizyty klientów – rodzice chętnie korzystają z chwil kiedy ich dzieci są pod opieką wykwalifikowanych opiekunów, chętniej sięgną wówczas po deser lub dodatkową kawę.

Komfort innych gości – nie wszyscy lubią spożywać posiłki w akompaniamencie krzyków, płaczu czy głośnych śmiechów dlatego animacje dla dzieci są pozytywnie odbierane nie tylko przez rodziców ale również przez innych gości restauracji.

galeria zdjęć

PRZYDATNE INFORMACJE

  • Czas trwania balu to min. 2 h
  • Ilość animatorów uzależniona jest od wielkości grupy

ATRAKCJE DODATKOWE

  • Zamykanie w bańce
  • Nagrody rzeczowe w konkursach